Views Wookmark (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Center
nl: Gecentreerd

en: Views
nl: Overzichten

en: Not installed
nl: Niet geïnstalleerd

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: Installed
nl: Geïnstalleerd

en: Direction
nl: Richting
