Views Wookmark (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Center
pl: Środek

en: Views
pl: Widoki

en: Not installed
pl: Niezainstalowany

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: Installed
pl: Zainstalowane

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Direction
pl: Kierunek

en: Item Width
pl: Szerokość elementu
