Views Wookmark (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Center
ps: منځ

en: Views
ps: ليدنې

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی

en: Installed
ps: لګول شوي
