Views Wookmark (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Center
sv: Centrerad

en: Views
sv: Vyer

en: Not installed
sv: Inte installerad.

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger

en: Installed
sv: Installerad

en: Offset
sv: Kompensera

en: Direction
sv: Riktning
