Views Wookmark (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Center
ta: மையம்

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: Not installed
ta: நிறுவப்படவில்லை

en: Left
ta: இடது

en: Right
ta: வலது

en: Installed
ta: நிறுவப்பட்டது

en: Direction
ta: திசை
