Views Wookmark (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Center
tr: Merkez

en: Views
tr: Görünümler

en: Not installed
tr: Kurulu değil

en: Left
tr: Sol

en: Right
tr: Sağ

en: Installed
tr: Kurulu

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Direction
tr: Yön
