Views Wookmark (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Center
ug: ئوتتۇرىغا توغرىلاش

en: Not installed
ug: قاچىلانمىغان

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش

en: Direction
ug: يۆنىلىش
