Views Wookmark (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Center
vi: Giữa

en: Not installed
vi: Chưa được cài đặt

en: Left
vi: Trái

en: Right
vi: Phải

en: Installed
vi: Đã cài đặt

en: Offset
vi: Độ dịch

en: Direction
vi: Hướng
