Views Wookmark (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Center
az: Mərkəz

en: Views
az: Görünüşlər

en: Not installed
az: Quraşdırılmayıb

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: Installed
az: Quraşdırılıb

en: Offset
az: Ofset

en: Direction
az: İstiqamət
