Views Wookmark (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Center
cs: Na střed

en: Not installed
cs: Nenainstalován

en: Installed
cs: Nainstalováno

en: Offset
cs: Posun

en: Direction
cs: Směr
