Views Wookmark (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Center
da: Centreret

en: Not installed
da: Ikke installeret

en: Left
da: Venstre

en: Right
da: Højre

en: Installed
da: Installeret

en: Offset
da: Forskydning

en: Direction
da: Retning
