Views Wookmark (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Center
es: Centrado

en: Views
es: Vistas

en: Not installed
es: No instalado

en: Left
es: Izquierda

en: Right
es: Derecha

en: Installed
es: Instalado

en: Offset
es: Desplazamiento

en: Direction
es: Dirección
