Views Wookmark (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Center
eu: Erdian

en: Views
eu: Bistak

en: Not installed
eu: Instalatu gabe

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina

en: Installed
eu: Instalatuta

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Direction
eu: Helbidea
