Views Wookmark (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Center
fr: Centre

en: Views
fr: Vues

en: Not installed
fr: Non installé

en: Left
fr: Gauche

en: Right
fr: Droit

en: Installed
fr: Installé

en: Offset
fr: Décalage

en: Item Width
fr: Largeur de l'élément
