Views Wookmark (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Center
hy: Կենտրոն

en: Not installed
hy: Տեղադրված չէ

en: Left
hy: Ձախ

en: Installed
hy: Տեղադրված

en: Direction
hy: Ուղղություն
