Views Wookmark (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Center
ja: 中央

en: Views
ja: ビュー

en: Not installed
ja: 未インストール

en: Left
ja: 左

en: Right
ja: 右

en: Installed
ja: インストール済み

en: Offset
ja: オフセット

en: Direction
ja: 方向
