Views Wookmark (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Center
oc: Centre

en: Views
oc: Vistas

en: Not installed
oc: Pas installat

en: Left
oc: Esquèrra

en: Right
oc: Dreita

en: Installed
oc: Installat

en: Offset
oc: Decalatge

en: Direction
oc: Direccion

en: Item Width
oc: Largor de l'element
