Views Wookmark (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Center
pt: Central

en: Not installed
pt: Não instalado

en: Left
pt: Esquerda

en: Right
pt: Direita

en: Installed
pt: Instalado

en: Offset
pt: Deslocamento

en: Direction
pt: Direção
