Views Wookmark (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Center
ro: Centru

en: Views
ro: Vizualizări

en: Not installed
ro: Nu este instalat.

en: Left
ro: Stânga

en: Right
ro: Dreapta

en: Installed
ro: Instalat

en: Offset
ro: Decalaj

en: Direction
ro: Direcție
