Views Wookmark (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Center
ru: Центр

en: Views
ru: Представление

en: Not installed
ru: Не установлено

en: Left
ru: Слева

en: Right
ru: Справа

en: Installed
ru: Установлено

en: Offset
ru: Пропустить

en: Direction
ru: Направление
