Views Wookmark (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Center
sk: Na stred

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Not installed
sk: Nenainštalovaný

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Installed
sk: Inštalované

en: Offset
sk: Ofset

en: Direction
sk: Smer
