Views Wookmark (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Center
uk: По центру

en: Views
uk: Види

en: Not installed
uk: Не встановлено

en: Left
uk: Ліворуч

en: Right
uk: Праворуч

en: Installed
uk: Встановлено

en: Offset
uk: Зміщення

en: Direction
uk: Напрям
