Views XML Backend (7.x-1.0-alpha3) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Date
af: Datum

en: %time ago
af: %time gelede

en: Short date format
af: Kort datumformaat

en: Medium date format
af: Medium datumformaat

en: Long date format
af: Lang datumformaat
