Views XML Backend (7.x-1.0-alpha3) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Date
ast: Data

en: Field
ast: Campu

en: Format
ast: Formatu

en: Text
ast: Testu

en: Date format
ast: Formatu de la data

en: Custom
ast: Personalizáu
