Views XML Backend (7.x-1.0-alpha3) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་

en: Short date format
dz: ཚེས་གྲངས་ཐུང་ཀུའི་རྩ་སྒྲིག

en: Medium date format
dz: ཚེས་གྲངས་རྩ་སྒྲིག་བར་མ།

en: Long date format
dz: ཚེས་གྲངས་རྩ་སྒྲིག་རིངམ།
