Views XML Backend (7.x-1.0-alpha3) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Date
eo: Dato

en: Field
eo: Kampo

en: Views
eo: Vidoj

en: Text
eo: Teksto

en: Date format
eo: Esprimo de dato

en: Custom
eo: Propra

en: Short date format
eo: Mallonga datformato

en: Medium date format
eo: Mezgranda datformato.

en: Long date format
eo: Longa datformato.
