Views XML Backend (7.x-1.0-alpha3) - en to et translation catalogue (50 entries)

en: Date
et: Kuupäev

en: Field
et: Väli

en: Views
et: Vaated

en: Format
et: Vorming

en: Text
et: Tekst

en: Separator
et: Eraldaja

en: Date format
et: Kuupäeva vorming

en: Custom
et: Kohandatud

en: Contains
et: Sisaldab

en: Does not contain
et: Ei sisalda

en: Is equal to
et: võrdne

en: Is not equal to
et: pole võrdne

en: %time ago
et: %time tagasi

en: List type
et: Loendi liik

en: empty
et: tühi

en: contains
et: sisaldab

en: Ordered list
et: Järjestatud loend

en: Unordered list
et: Järjestamata loend

en: Time ago
et: Aega tagasi

en: Starts with
et: Algab millega

en: Custom date format
et: Kohandatud kuupäevavorming

en: Is empty (NULL)
et: on tühi (NULL)

en: not empty
et: pole tühi

en: Ends with
et: Lõpeb millega

en: Numeric
et: Numbriline

en: Time ago (with "ago" appended)
et: Aega tagasi (koos sõnaga "tagasi")

en: Time span (with "ago/hence" appended)
et: Ajaperiood (koos sõnaga "tagasi/alates")

en: Contains any word
et: Sisaldab suvalist sõna

en: has word
et: sisaldab sõna

en: Contains all words
et: Sisaldab kõiki sõnu

en: has all
et: sisaldab kõike

en: begins
et: algab

en: ends
et: lõppeb

en: Short date format
et: Kuupäeva lühivorming

en: Medium date format
et: Kuupäeva keskmine vorming

en: Long date format
et: Kuupäeva pikk vorming

en: Does not start with
et: Ei alga

en: not_begins
et: ei_alga

en: Does not end with
et: Ei lõppe

en: not_ends
et: ei lõppe

en: Length is shorter than
et: Pikkus on lühem kui

en: shorter than
et: lühem kui

en: Length is longer than
et: Pikkus on pikem kui

en: longer than
et: pikem kui

en: Is not empty (NOT NULL)
et: Pole tühi (NOT NULL)

en: %time hence
et: %time alates

en: Time hence
et: Aeg alates

en: Time hence (with "hence" appended)
et: Aeg alates (koos sõnaga "alates")

en: Time span (future dates have "-" prepended)
et: Ajaperiood (tuleviku kuupäevadele lisatakse ette "-")

en: Time span (past dates have "-" prepended)
et: Ajaperiood (mineviku kuupäevadele lisatakse ette "-")
