Views XML Backend (7.x-1.0-alpha3) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Markup
gu: માર્કઅપ

en: Date
gu: તારીખ

en: Field
gu: ક્ષેત્ર

en: Text
gu: લખાણ

en: Separator
gu: વિભાજક

en: Date format
gu: તારીખ બંધારણ

en: %time ago
gu: %time પહેલા

en: Time ago
gu: સમય પહેલા

en: Starts with
gu: સાથે શરૂ થાય છે
