Views XML Backend (7.x-1.0-alpha3) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Date
jv: Tanggal

en: Views
jv: View

en: Text
jv: Teks

en: Separator
jv: Watesan

en: Date format
jv: Format tanggal

en: Custom
jv: Kostum

en: Contains
jv: Ngandhut

en: Does not contain
jv: Ora ngandhut

en: Is equal to
jv: Pada karo

en: Is not equal to
jv: Ora padha karo

en: %time ago
jv: %time kepengker

en: List type
jv: Daftar tipe
