Views XML Backend (7.x-1.0-alpha3) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Markup
kk: Белгілер

en: Date
kk: Датасы

en: Field
kk: Өріс

en: Text
kk: Текст

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Short date format
kk: Қысқа уақыт пішімі

en: Medium date format
kk: Орташа уақыт пішімі

en: Long date format
kk: Ұзын уақыт пішімі
