Views XML Backend (7.x-1.0-alpha3) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Field
km: វាល

en: Format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Date format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ​​កាល​បរិច្ឆេទ

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Short date format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ​កាល​បរិច្ឆេទ​ខ្លី

en: Medium date format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ​កាល​បរិច្ឆេទ​មធ្យម

en: Long date format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ​កាល​បរិច្ឆេទ​វែង

en: Is not empty (NOT NULL)
km: មិន​ទទេ​នោះ​ទេ (មិន​មែន​ទទេ)
