Views XML Backend (7.x-1.0-alpha3) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: Markup
kn: ಗುರುತು

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Field
kn: ಕ್ಷೇತ್ರ

en: Views
kn: ನೋಟಗಳು

en: Format
kn: ಫಾರ್ಮಾಟ್‍ಗೊಳಿಸು

en: Text
kn: ಪಠ್ಯ

en: Separator
kn: ವಿಭಜಕ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: %time ago
kn: %time ಗಳ ಮೊದಲು

en: contains
kn: ಹೊಂದಿರುವ

en: Ordered list
kn: ಅನುಕ್ರಮಿತ ಪಟ್ಟಿ

en: Unordered list
kn: ಕ್ರಮವಾಗಿಲ್ಲದ ಪಟ್ಟಿ
