Views XML Backend (7.x-1.0-alpha3) - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: Markup
mr: मार्कअप

en: Date
mr: दिनांक

en: Views
mr: याद्या

en: Format
mr: रचना

en: Text
mr: अक्षर

en: Date format
mr: तारीख आराखडा

en: Is equal to
mr: समान

en: Is not equal to
mr: च्या पेक्षा समान नाही

en: %time ago
mr: %time पूर्वी

en: has word
mr: शब्द आहे

en: Contains all words
mr: सर्व शब्द समाविष्ट
