Views XML Backend (7.x-1.0-alpha3) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ

en: Format
my: ပုံစံ

en: %time ago
my: လွန်ခဲ့သည့် %time က

en: =
my: ညီမျှခြင်း =

en: Custom date format
my: စိတ်ကြိုက် နေ့စွဲ ပုံစံ

en: Short date format
my: ရက်စွဲအတိုပုံစံ

en: Medium date format
my: ပုံမှန်ရက်စွဲပုံစံ

en: Long date format
my: ရက်စွဲအရှည်ပုံစံ
