Views XML Backend (7.x-1.0-alpha3) - en to pl translation catalogue (52 entries)

en: Markup
pl: Znaczniki

en: Date
pl: Data

en: Field
pl: Pole

en: Views
pl: Widoki

en: Text
pl: Tekst

en: Date format
pl: Format daty

en: Custom
pl: Własne

en: Contains
pl: Zawiera

en: Does not contain
pl: Nie zawiera

en: Is equal to
pl: Równy

en: Is not equal to
pl: Nie jest równy

en: %time ago
pl: %time temu

en: List type
pl: Typ listy

en: empty
pl: pusty

en: contains
pl: zawiera

en: Ordered list
pl: Uporządkowana lista

en: Unordered list
pl: Nieuporządkowana lista

en: Time ago
pl: Dany czas temu

en: Starts with
pl: Zaczyna się od

en: Custom date format
pl: Własny format daty

en: Is empty (NULL)
pl: Jest pusty (NULL)

en: not empty
pl: nie pusty

en: Ends with
pl: Kończy się na

en: Numeric
pl: Numeryczny

en: Time ago (with "ago" appended)
pl: Dany czas temu (słowo "temu" na końcu)

en: Time span (future dates start with - )
pl: Okres (daty przyszłe rozpoczynają się od - )

en: Time span (with "ago/hence" appended)
pl: Okres (z "temu" lub "jeszcze" na końcu)

en: Contains any word
pl: Zawiera którekolwiek ze słów

en: has word
pl: zawiera słowo

en: Contains all words
pl: Zawiera wszystkie słowa

en: has all
pl: zawiera wszystkie

en: begins
pl: zaczyna się od

en: ends
pl: kończy się

en: Short date format
pl: Krótki format zapisu daty

en: Medium date format
pl: Średnio długi format zapisu daty

en: Long date format
pl: Długi format zapisu daty

en: Does not start with
pl: Nie zaczyna się od

en: not_begins
pl: nie zaczyna się

en: Does not end with
pl: Nie kończy się na

en: not_ends
pl: nie kończy się

en: Length is shorter than
pl: Długość jest mniejsza niż

en: shorter than
pl: krótszy niż

en: Length is longer than
pl: Długość jest większa niż

en: longer than
pl: dłuższy niż

en: Is not empty (NOT NULL)
pl: Nie jest pusty (NOT NULL)

en: %time hence
pl: %time od

en: Time hence
pl: Czas od

en: Time hence (with "hence" appended)
pl: Czas od (z dodanym "od")

en: Time span (future dates have "-" prepended)
pl: Okres czasu (przyszłe daty mają dodany na początku "-")

en: Time span (past dates have "-" prepended)
pl: Okres czasu (daty przeszłe będą miały przedrostek "-")

en: If "Custom", see <a href="http://us.php.net/manual/en/function.date.php" target="_blank">the PHP docs</a> for date formats. If "Time ago", enter the number of different time units to display, which defaults to 2.
pl: Jeżeli "Własne", zobacz <href="http://us.php.net/manual/en/function.date.php" target="_blank">dokumentację PHP</a> dla formatów dat. Jeżeli "Czas temu" wprowadź liczbę jednostek czasu do wyświetlenia, domyślnie jest to 2.

en: If "Custom", see <a href="http://us.php.net/manual/en/function.date.php" target="_blank">the PHP docs</a> for date formats. Otherwise, enter the number of different time units to display, which defaults to 2.
pl: Jeżeli "Własne", zobacz <a href="http://us.php.net/manual/en/function.date.php" target="_blank">the PHP docs</a> dla formatów dat. W innym przypadku wprowadź liczbę innych jednostek czasu do wyświetlenia, domyślnie 2.
