Views XML Backend (7.x-1.0-alpha3) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Date
ps: نيټه

en: Views
ps: ليدنې

en: Format
ps: بڼه

en: Text
ps: متن

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: %time ago
ps: %time مخکې

en: empty
ps: تش

en: Numeric
ps: شمېريز
