Views XML Backend (7.x-1.0-alpha3) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Date
sl: Datum

en: Field
sl: Polje

en: Format
sl: Oblika

en: Text
sl: Besedilo

en: Date format
sl: Oblika datuma

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Short date format
sl: Format kratkega zapisa datuma

en: Medium date format
sl: Format navadnega zapisa datuma

en: Long date format
sl: Format dolgega zapisa datuma
