Views XML Backend (7.x-1.0-alpha3) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Date
sq: Data

en: Custom
sq: E personalizuar

en: %time ago
sq: %time më parë

en: Short date format
sq: Formati i shkurtër i datës

en: Medium date format
sq: Formati mesatar i datës

en: Long date format
sq: Formati i gjatë i datës
