Views XML Backend (7.x-1.0-alpha3) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Markup
te: మార్కప్

en: Date
te: తేదీ

en: Field
te: ఖాళీ

en: Format
te: ఆకృతి

en: Text
te: పాఠ్యం

en: Date format
te: తేదీ ఆకృతి

en: %time ago
te: %time క్రితం

en: List type
te: జాబితా రకం

en: empty
te: ఖాళీ

en: Custom date format
te: అనుకూల తేదీ ఆకృతి
