Views XML Backend (7.x-1.0-alpha4) - en to be translation catalogue (23 entries)

en: Markup
be: Код

en: Date
be: Дата

en: Field
be: Поле

en: Format
be: Фармат

en: Text
be: Тэкст

en: Separator
be: Раздзяляльнік

en: Date format
be: Фармат даты

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Contains
be: Утрымлівае

en: Is equal to
be: роўна

en: Is not equal to
be: няроўна

en: %time ago
be: %time таму

en: contains
be: утрымлiвае

en: Time ago
be: У мінулым часе

en: Starts with
be: Пачынаецца з

en: Custom date format
be: Уласны фармат даты

en: Time ago (with "ago" appended)
be: У мінулым часе (з далучаным "мінулым")

en: Time span (with "ago/hence" appended)
be: Прамежак часу (з далучаным "у мінулым/з гэтага")

en: %time hence
be: %time з гэтага часу

en: Time hence
be: З гэтага часу

en: Time hence (with "hence" appended)
be: З гэтага часу (з далучаным "з гэтага")

en: Time span (future dates have "-" prepended)
be: Прамежак часу (будучыя даты маюць устаўку "-")

en: Time span (past dates have "-" prepended)
be: Прамежак часу (былыя даты маюць устаўку "-")
