Views XML Backend (7.x-1.0-alpha4) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Date
bg: Дата

en: Field
bg: Поле

en: Views
bg: Изгледи

en: Format
bg: Формат

en: Text
bg: Текст

en: Date format
bg: Формат на датата

en: Custom
bg: Персонализиран

en: %time ago
bg: преди %time

en: contains
bg: съдържание
