Views XML Backend (7.x-1.0-alpha4) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Field
hy: Դաշտ

en: Format
hy: Ֆորմատ

en: Text
hy: Տեքստ

en: Date format
hy: Ամսաթվի ձևաչափը

en: Contains
hy: Պարունակում է

en: %time ago
hy: %time առաջ

en: Time ago
hy: Ժամանակ առաջ
