Views XML Backend (7.x-1.0-alpha4) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Field
ku: خانە

en: Format
ku: فۆرمات

en: Text
ku: دەق

en: Date format
ku: فۆرماتی بەروار

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Contains
ku: لەخۆیەوە گرتووە
