Views XML Backend (7.x-1.0-alpha4) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Date
mn: Огноо

en: Field
mn: Талбар

en: Views
mn: Харагдацууд

en: Format
mn: Бүтэц

en: Text
mn: Текст

en: Date format
mn: Огнооны бүтэц
