Views XML Backend (7.x-1.0-alpha4) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Date
se: Dáhton

en: Field
se: Gieddi

en: Format
se: Formáhtta

en: Text
se: Teaksta

en: empty
se: guoros

en: not empty
se: Ii guoros
