Views XML Backend (7.x-1.0-alpha4) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Markup
ur: مارکاپ

en: Date
ur: تاریخ

en: Field
ur: فیلڈ

en: Views
ur: ویوز

en: Format
ur: فارمیٹ

en: Text
ur: متن

en: Date format
ur: تاریخ کا فارمیٹ

en: Contains
ur: پر مشتمل

en: %time ago
ur: time% قبل
