Views XML Backend (7.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (33 entries)

en: Markup
az: İşarələmə

en: Field
az: Sahə

en: Views
az: Görünüşlər

en: Text
az: Mətn

en: Separator
az: Ayırıcı

en: Contains
az: Tərkibində

en: Does not contain
az: Tərkibində yoxdur

en: Is equal to
az: Bərabərdir

en: Is not equal to
az: Bərabər deyil

en: List type
az: Siyahı növü

en: empty
az: boş

en: contains
az: ehtiva edir

en: Ordered list
az: Sifarişli siyahısı

en: Unordered list
az: Sıralanmamış siyahı

en: Starts with
az: ilə başlayır

en: Is empty (NULL)
az: Boşdur (NULL)

en: not empty
az: boş deyil

en: Ends with
az: ilə bitir

en: Numeric
az: Rəqəmsal

en: Contains any word
az: Hər hansı bir sözü ehtiva edir

en: has word
az: sözü var

en: Contains all words
az: Bütün sözləri ehtiva edir

en: has all
az: hamısı var

en: begins
az: başlayır

en: ends
az: bitir

en: Does not start with
az: ilə başlamaz

en: not_begins
az: başlamaz

en: Does not end with
az: ilə bitmir

en: not_ends
az: bitmir

en: Length is shorter than
az: Uzunluğu daha qısadır

en: shorter than
az: -dən qısadır

en: Length is longer than
az: Uzunluğu daha uzundur

en: longer than
az: -dən uzun
