Views XML Backend (7.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Markup
ka: კორექტურა

en: Field
ka: ველი

en: Text
ka: ტექსტი

en: Separator
ka: გამყოფი

en: Contains
ka: შეიცავს

en: Does not contain
ka: არ შეიცავს

en: Is equal to
ka: უდრის

en: Is not equal to
ka: არ უდრის

en: List type
ka: ლისტის ტიპი

en: empty
ka: ცარიელი
