Views XML Backend (7.x-1.0-alpha3) - en to lt translation catalogue (21 entries)

en: Date
lt: Data

en: Field
lt: Laukelis

en: Views
lt: Vaizdai

en: Format
lt: Formatas

en: Text
lt: Tekstas

en: Separator
lt: Skirtukas

en: Date format
lt: Datos formatas

en: Custom
lt: Savitas

en: Contains
lt: Turi

en: Does not contain
lt: Nesudaro/neturi

en: Is equal to
lt: Yra lygus

en: Is not equal to
lt: Yra nelygus

en: %time ago
lt: Prieš %time

en: List type
lt: Sąrašo tipas

en: contains
lt: turi

en: Time ago
lt: Prieš

en: Starts with
lt: Prasideda su

en: Numeric
lt: Skaitmeninis

en: Short date format
lt: Trumpas datos formatas

en: Medium date format
lt: Vidutinis datos formatas

en: Long date format
lt: Ilgas datos formatas
