Views XML Backend (7.x-1.0-alpha3) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Markup
ne: मार्कअप

en: Date
ne: मिति

en: Text
ne: अक्षर

en: Date format
ne: मिति ढाँचा

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Contains
ne: समावेश

en: %time ago
ne: %time अगाडी

en: Custom date format
ne: अनुकूलन मिति ढाँचा
